ISP-30

Kamery inspekcyjne

Urządzenia z przewodem 30-metrowym

Kamery inspekcyjne z przewodem 30 metrów to urządzenia dla najbardziej wymagających użytkowników . Wyposażone one zostały w licznik metrów który informuje nas w prawym górnym rogu wyświetlacza na którym metrze znajduje się kamera . Dodatkowo dużym atutem kamery inspekcyjnej ISP-Y30 jest jej mobilność . Została ona tak skonstruowana aby bez najmniejszych przeszkód mogła obsługiwać ją jedna osoba . Kamera posiada czytelny, 7 calowy , kolorowy wyświetlacz dzięki któremu na bieżąco możemy obserwować aktualnie przeglądane miejsce . Rozdzielczość kamery inspekcyjnej 720x576 ułatwi zlokalizowanie najmniejszych zmian w rurach i nie tylko . Wszystkie nasze kamery endoskopowe wyposażone są w wodoodporne głowice o klasie szczelności IP 68 . Urządzenia 30 metrowe zostały wyposażone w mikrofon dzięki czemu podczas inspekcji możemy na bieżąco dodawać notatki głosowe. Menu każdej kamery inspekcyjnej jest w języku polskim co ułatwia obsługę urządzenia. Wszystkie nasze urządzenia wyposażone są w akumulator co ułatwia prace w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci zasilania . Oświetlacze LED zastosowane w naszych kamerach inspekcyjnych pozwolą na pracę nawet w bardzo ciemnych miejscach. W zestawie kamer inspekcyjnych z 30 metrowym przewodem otrzymują Państwo wygodną walizkę dzięki czemu transport urządzenia jest bezpieczny w każdych warunkach. Standardowa kamera inspekcyjna ISP-Y30 wyposażona jest w głowicę o średnicy 23 mm . Kamery ISP-Y30 dostępne są również z głowicą 6 mm , głowicą z wbudowanym nadajnikiem oraz głowicę z elastyczną sprężyną . Na wszystkie nasze kamery inspekcyjne udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

isp-30
ISP-Y30R M (KABEL 30 M)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość kabla: 30 m
Kąt widzenia kamery: 120°
Rodzaj głowicy: 23 mm
Czas pracy baterii: 6 godz.
Licznik metrów: Tak

SPRAWDŹ CENĘ

Kamera inspekcyjna ISP-Y30 R M to standardowy model w naszej ofercie cieszący się największą popularnością . Została ona wyposażona w głowicę o średnicy 23 mm oraz przewód 30 metrów. W kamerze inspekcyjnej ISP-Y30 R M zastosowany został 7 calowy monitor, wbudowany licznik metrów który umożliwia wyświetlanie na monitorze na którym metrze znajduje się aktualnie głowica kamery oraz regulowane oświetlacze LED. W zestawie znajdują się prowadnice o średnicach 40 mm , 80 mm oraz karta SD o pojemności 8GB .

Nagranie z Kamery ISP-Y30RM

ISP-Y30R MTR (Z NADAJNIKIEM)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość kabla: 30 m
Kąt widzenia kamery: 120°
Rodzaj głowicy: 23 mm z nadajnikiem
Czas pracy baterii: 6 godz.
Licznik metrów: Tak

SPRAWDŹ CENĘ

Zestaw kamery inspekcyjnej ISP-Y30 R MTR wzbogacony został o wbudowany w głowicę kamery nadajnik pracujący na paśmie 512Mhz . Została ona wyposażona w głowicę o średnicy 23 mm oraz przewód 30 metrów. W kamerze inspekcyjnej ISP-Y30 R MTR zastosowany został 7 calowy monitor, wbudowany licznik metrów który umożliwia wyświetlanie na monitorze na którym metrze znajduje się aktualnie głowica kamery oraz regulowane oświetlacze LED. W zestawie znajdują się prowadnice o średnicach 40 mm , 80 mm oraz karta SD o pojemności 8GB .

ISP-Y30R MSC (Z ELASTYCZNĄ GŁOWICĄ)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość kabla: 30 m
Kąt widzenia kamery: 180°
Rodzaj głowicy: 23 mm z krótką głowicą
Czas pracy baterii: 6 godz.
Licznik metrów: Tak

SPRAWDŹ CENĘ

Kamera inspekcyjna ISP-Y30 R MSC posiada dłuższy element łączący głowice z przewodem ( elastyczna sprężyna) . Została ona wyposażona w głowicę o średnicy 23 mm oraz przewód 30 metrów. W kamerze inspekcyjnej ISP-Y30 R MSC zastosowany został 7 calowy monitor, wbudowany licznik metrów który umożliwia wyświetlanie na monitorze na którym metrze znajduje się aktualnie głowica kamery oraz regulowane oświetlacze LED. W zestawie znajdują się prowadnice o średnicach 40 mm , 80 mm oraz karta SD o pojemności 8GB .

MINIKAMERA ISP-Y30R 6MM
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość kabla: 30 m
Kąt widzenia kamery: 120°
Rodzaj głowicy: 6 mm
Czas pracy baterii: 6 godz.
Licznik metrów: Tak

SPRAWDŹ CENĘ

Profesjonalna kamera inspekcyjna ISP-Y30 R 6 MM została ona wyposażona w głowicę o średnicy 6 mm oraz przewód 30 metrów. W kamerze inspekcyjnej ISP-Y30 R 6 MM zastosowany został 7 calowy monitor, wbudowany licznik metrów który umożliwia wyświetlanie na monitorze na którym metrze znajduje się aktualnie głowica kamery oraz cztery oświetlacze LED. W zestawie znajduje się karta SD o pojemności 8GB

EnglishPolishGermanCzechRussianSlovakUkrainianChinese (Simplified)