ISP- seria X

Kamery inspekcyjne

Urządzenia serii X dla profesjonalistów

Bazując na wieloletnich doświadczeniach wprowadzamy rodzinę kamer inspekcyjnych do zadań specjalnych. Dedykowane do wieloletniej, ciągłej pracy z całą pewnością sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach. Wprowadzone usprawnienia w znacznym stopniu ułatwią ich codzienną obsługę. Seria kamer dla profesjonalistów powstała po wielu latach obecności na rynku serii Y i mnóstwie zebranych w związku z tym doświadczeń oraz opinii naszych klientów a także dzięki obserwacji trendów rynkowych. Seria X zawiera dużo udogodnień ułatwiających codzienna obsługę, szereg innowacji umożliwiających nowe zastosowania oraz ulepszeń wydłużających ich żywotność. W obrębie serii X debiutują 2 modele urządzeń o kablu do 40 metrów oraz 2 modele większych urządzeń 60 i 120 metrów. W wersji 40 metrów umieściliśmy bęben z kablem na zewnątrz walizki, dzięki temu brudny i mokry kabel pozostaje na zewnątrz a środek walizki pozostaje suchy i czysty. Większe modele występują w wersji z monitorem zamontowanym do szkieletu bębna lub wersji z walizką ale wówczas na bębnie występuje rodzaj półki, na której można położyć walizkę. Dzięki temu obsługa jest znacznie bardziej funkcjonalna. Do każdego z modeli znajdziecie państwo szereg dodatkowych opcji ulepszeń i wyposażenia dodatkowego. Oferujemy kamery w wersji z nadajnikiem 512 Hz lub samopoziomowaniem, lokalizatory, elastyczne kable i głowice zdolne pokonać dwa zakręty 90 stopni w rurze o średnicy 40 mm. Jako pierwsi wprowadzamy bezprzewodowy monitor zakładany jak gogle na głowę operatora, dzięki temu ma wolne ręce i może swobodnie operować kablem. Na urządzenia udzielamy 24 miesięcznej gwarancji z własnym serwisem w Krakowie .
ISPx_og
ISP-XHB 40 (KABEL 40 M)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość/średnica kabla: 40 m / 5,2 mm
Kąt widzenia kamery: 120°
Głowica średnica: 23 mm
Notatki głosowe/tekstowe  Tak / Tak
Licznik metrów: Tak

 

SPRAWDŹ CENĘ

To zupełnie nowy model kamery inspekcyjnej. Nowa konstrukcja znacznie poprawia komfort użytkowania: umieszczenie bębna z kablem na zewnątrz powoduje, że nie wkładasz do walizki brudu i wody. Specjalnie zaprojektowany automatyczny hamulec bębna zapobiega samoczynnemu rozwijaniu kabla. Nowy elastyczny kabel umożliwia pokonywanie zakrętów 90 stopni w rurze 45mm. Więcej światła z 12 diod LED poprawia jakość obrazu. To bez wątpienia kamera inspekcyjna dla profesjonalistów przeznaczona do wieloletniej bezawaryjnej pracy.

POBIERZ ULOTKĘ

ISP-XK 40 (KABEL 40 M)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość/średnica kabla: 40 m / 5,2 mm
Kąt widzenia kamery: 120°
Głowica średnica: 23 mm
Notatki głosowe/tekstowe  Tak / Nie
Licznik metrów: Tak

 

SPRAWDŹ CENĘ

Ten mały model kamery inspekcyjnej jest niezwykle poręczny i funkcjonalny. Dzięki umieszczeniu bębna na zewnątrz walizki jej wnętrze zawsze pozostaje suche i czyste. Mniejsze wymiary i masa w stosunku do modelu XHB czynią ja jeszcze bardziej funkcjonalną i poręczną. Notatki głosowe umożliwiają szybkie, sprawne dodawanie komentarzy do pliku z zapisem inspekcji i uzupełnianie ich informacjami o przeprowadzanej inspekcji.  Ta kamera inspekcyjna ma wszystko czego potrzeba aby zadowolić swojego użytkownika oraz jego potencjalnych klientów.

POBIERZ ULOTKĘ

ISP-XS 60 (KABEL 60 M)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość/średnica kabla: 60 m / 6,8 mm
Kąt widzenia kamery: 120°
Głowica średnica: 38 mm
Notatki głosowe/tekstowe  Tak / Tak
Licznik metrów: Tak

 

SPRAWDŹ CENĘ

Nowa lżejsza konstrukcja bębna tej kamery inspekcyjnej czyni urządzenie bardziej poręcznym. Występuje w dwóch wersjach: z monitorem mocowanym do konstrukcji bębna oraz w wersji z walizką (wówczas na bębnie znajduje się miejsce do umieszczenia walizki). Nowa głowica o mniejszej średnicy umożliwia dotarcie do trudniej dostępnych miejsc. Zastosowano kabel o mniejszej średnicy niż w kamerach inspekcyjnych 120 metrowych co także zwiększa możliwości dotarcia do miejsc niedostępnych dla kamer z kablem o średnicy 9 mm.

POBIERZ ULOTKĘ

ISP-XO-120 (KABEL 120 M)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość/średnica kabla: 120 m / 9 mm
Kąt widzenia kamery: 120°
Głowica średnica: 38 mm
Notatki głosowe/tekstowe  Tak / Tak
Licznik metrów: Tak

 

SPRAWDŹ CENĘ

Dobrze znany model kamery inspekcyjnej (ISP-Y 120 RS) w nowej wersji ze zmodyfikowana kamerą o mniejszej średnicy oraz ulepszonym rejestratorem z możliwością zamontowania na konstrukcji bębna lub w walizce. Klawiatura bezprzewodowa umożliwia wprowadzanie notatek tekstowych a mikrofon zapis komentarzy słownych, to funkcje bardzo przydatne przy przeprowadzaniu inspekcji. Kabel 9 mm jest wyjątkowo wytrzymały na złamanie a jego sztywność umożliwia wepchanie tak długiego odcinka (120 m). W razie złamania także nie ma problemu nasz serwis naprawia takie awarie na poczekaniu.

POBIERZ ULOTKĘ

EnglishPolishGermanCzechRussianSlovakUkrainianChinese (Simplified)