ROBOTY

ROBOTY INSPEKCYJNE

kamery zdalnie sterowane

Oferujemy kamery inspekcyjne wyposażone w zdalnie sterowane wózki zwane popularnie "robotami". Urządzenia posiadają możliwość rejestrowania spadków, są wyposażone w mechanizm podnoszenia głowicy kamery. Oferujemy dwa modele o różnych parametrach i zakresach średnic inspekcjonowanych rur.
Robo
Kamera inspekcyjna ROBOT ISP-CR-10
KAMERA  
Typ: Obrotowa
Zoom: x10
Rozdzielczość 900 lini

 

ROBOT  
Średnice rur: 150-600 mm
Koła: 100, 150, 200 mm
Skręcanie TAK
Czujnik spadku TAK

 

ZWIJADŁO      
Ilość kabla 120m, maks 200m
Napęd Ręczny
Układacz kabla TAK

 

PANEL STEROWANIA  
Ekran 10 cali LCD
Nośnik pamięci  USB, TF
Klawiatura TAK
Notatki głosowe  TAK

 

SPRAWDŹ CENĘ

Mobilna kamera zdalnie sterowana przeznaczona do inspekcji rur o przekroju od 150 do 600 mm. Robot inspekcyjny wyposażony jest w mechanizm podnoszenia głowicy. Sama kamera w formie obrotowej głowicy posiada 10 krotny zoom optyczny i jest wyposażona w 6 diód LED o silnym strumieniu światła dzięki czemu obraz jest zawsze właściwie oświetlony.

Robot posiada 6 kół, użytkownik otrzymuje 3 komplety kół o średnicach 100, 150 i 200 mm dzięki temu można łatwo przystosować robota do warunków jakie panują w inspekcjonowanych rurach.

Wewnątrz robota inspekcyjnego umieszczono czujnik spadków, odczyty są umiejscawiane na ekranie w czasie rzeczywistym i są umieszczone na nagraniach.
Zwijarka umożliwia przechowywanie do 200 metrów kabla, wyposażona jest w system jego automatycznego układania.

Panel sterowania robota zabudowany został w wodoodpornej walizce. Wyposażono ją w czytelny 10 calowy monitor, oraz dwa joysticki. W walizce znajduje się klawiatura umożliwiająca wprowadzanie notatek tekstowych oraz mikrofon pozwalający na nagrywanie komentarzy słownych.

Kamera inspekcyjna ROBOT ISP-CR20
KAMERA  
Typ: Obrotowa
Zoom: x10 optyczny + 12 x  cyfrowy
Rozdzielczość: 720 lini
Tylna kamera : TAK

 

ROBOT  
Średnice rur: 200-2000 mm
Koła: 130, 200, 210 mm
Wysięgnik: TAK
Skręcanie: TAK
Czujnik spadku: TAK

 

ZWIJADŁO  
Ilość kabla: 120m, maks. 200m
Napęd: Ręczny
Układacz kabla: TAK

 

PANEL STEROWANIA:  
Ekran: 15 cali LCD
Nośniki pamięci: USB, TF
Klawiatura: TAK
Notatki głosowe: TAK

 

APLIKACJA  
Wykres spadków: TAK
Profil rurociągu: TAK
kompatybilność: WINCAN

SPRAWDŹ CENĘ

Mobilna kamera inspekcyjna przeznaczona do inspekcji rur o przekroju od 200 do 2000 mm. Robot inspekcyjny wyposażony jest w mechanizm podnoszenia głowicy. Sama kamera w formie obrotowej głowicy posiada funkcję 120 krotnego zoomu (10x zoom optyczny+12x cyfrowy). W robocie zastosowano także kamerę wsteczna, która ułatwia powrót robota oraz jest przydatna przy omijaniu przeszkód.

Robot posiada 4 koła, i jest w stanie wjeżdżać na pochyłości o nachyleniu 45 stopni, ma możliwość wykonywania skrętów. Posiada czujnik ciśnienia wewnątrz obudowy informujący o ewentualnym rozszczelnieniu robota.

Zwijarka umożliwia przechowywanie do 200 metrów kabla, który został wzmocniony włóknami kevlarowymi dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały na zerwanie a jednocześnie lekki.

Panel sterowania robota zabudowany został w specjalnej obudowie, głównym jego elementem jest komputer PC wyposażony w 15 calowy monitor.

Aplikacja umożliwia generowanie raportów z przebiegu inspekcji, wykresów spadków,  profilu rurociągu. Dysk SSD o pojemności 120GB umożliwia przechowywanie dużej ilości danych a jednocześni zapewnia ich bezpieczeństwo. Panel wyposażono w małą bezprzewodową konsolę z joystickami umożliwiającą wygodne i intuicyjne sterowanie robotem.

EnglishPolishGermanCzechRussianSlovakUkrainianChinese (Simplified)