ISP Komin

Kamera Inspekcyjna do kominów i wentylacji

Kamera do inspekcji z przewodem 3.6 metrowym oraz 20-metrowym

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć profesjonalnych kamer do inspekcji kominów i wentylacji. ISP-Komin to kamera inspekcyjna przeznaczona do pracy w kominach . Jej elastyczny 20 metrowy przewód pozwala na dokładne opuszczanie głowicy w głąb przeglądanego komina . Kamera inspekcyjna do kominów została wyposażona w głowicę obrotową oraz regulowane oświetlacze LED . W kamerze inspekcyjnej ISP-KOMIN nie mogło zabraknąć wbudowanego licznika metrów , oraz 7 calowego wyświetlacza . Urządzenie wyposażone zostało w mikrofon dzięki czemu podczas inspekcji mamy możliwość nagrywania notatek głosowych do aktualnie sporządzanego materiału wideo. Kolejna nowość w kamerach do inspekcji to ISP-W 3.6 . W urządzeniu tym, standardowy przewód został zastąpiony elementami teleskopowymi które po rozłożeniu osiągają wysokość 3.6 metra . Kamera inspekcyjna ISP-W 3.6 idealnie sprawdza się przy inspekcji instalacji wentylacyjnej oraz dzięki zastosowalnej głowicy o średnicy 23mm i klasie szczelności IP68 w sprawdzaniu np. filtrów przydomowych oczyszczalni ścieków oraz przeglądu liczników w studniach. Na nasze kamery inspekcyjne udzielamy 12 miesięcznej gwarancji .
isp-komin
ISP-KOMIN
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość kabla: 20 m
Kąt widzenia kamery: 360°
Rodzaj głowicy: obrotowa
Czas pracy baterii: 6 godz.
Licznik metrów: Tak

SPRAWDŹ CENĘ

Model ISP-KOMIN  to profesjonalna kamera inspekcyjna , dzięki której inspekcja kominów oraz szybów wentylacyjnych   staje się łatwa jak nigdy dotąd. Kamera inspekcyjna ISP-KOMIN dostępna  jest z przewodem 20 metrów oraz 40 metrów  . Wyposażona została w głowicę obrotową dzięki czemu można dokonywać dokładniejszej inspekcji . Wbudowany w kamerze licznik metrów z dużą precyzją informuje nas na którym metrze znajduje się głowica . Wszystkie nasze kamery inspekcyjne objęte są 12 miesięczną gwarancją 
WYŚLIJ ZAPYTANIE

ISP-W 3.6 (KABEL 3.6 M)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość kabla: 3.6 m
Kąt widzenia kamery: 120°
Rodzaj głowicy: 23 mm
Czas pracy baterii: 6 godz.

SPRAWDŹ CENĘ

Kamera inspekcyjna ISP-W3,6 to idealne urządzenia do sprawdzanie klimatyzacji ,szybów wentylacyjnych, liczników wodnych oraz obsługi przydomowych oczyszczalni ścieków  .  Zastosowany uchwyt teleskopowy pozwala zwiększenia zasięgu kamery inspekcyjnej do 3,6 metra  . Urządzenia to zostało wyposażone w wyświetlacz LCD oraz gniazdo micro SD które obsługuje karty do 32GB. W kamerze inspekcyjnej ISP-W3.6 nie zabrakło regulowanych oświetlaczy LED oraz głowicy kamery o średnicy 23mm o klasie szczelności IP68 .
WYŚLIJ ZAPYTANIE

EnglishPolishGermanCzechRussianSlovakUkrainianChinese (Simplified)