ISP- seria B

Kamery inspekcyjne

Urządzenia z przewodem 40-metrowym

Kamery inspekcyjne serii B to kontynuacja znanej od lat serii Y. Łączy ona w sobie wszystkie znane zalety serii Y w jeszcze bardziej przystępnej cenie. Zmniejszono nieco wymiary bębna dzięki temu praca z urządzeniem jest łatwiejsza. Mniejszy bęben z kolei umożliwił zastosowanie lżejszej i bardziej poręcznej walizki. Dzięki tej „kuracji odchudzającej” urządzenie jest lżejsze o blisko 3 kilogramów od wersji w żółtej walizce. Jakby tego było mało urządzenie ma dodatkowo o 10 m dłuższy kabel od swojego poprzednika. Podsumowując oddajemy w Państwa ręce urządzenie o dłuższym przewodzie, mniejszej wadze i wynikającej z tego łatwiejszej obsłudze w niższej cenie. Niezbędnym standardowym wyposażeniem jest oczywiście licznik metrów, który informuje nas w prawym górnym rogu wyświetlacza na którym metrze znajduje się kamera . Urządzenie posiada czytelny, 7 calowy , kolorowy wyświetlacz dzięki któremu na bieżąco możemy obserwować aktualnie przeglądane miejsce . Rozdzielczość kamery inspekcyjnej 720x576 ułatwi zlokalizowanie najmniejszych zmian w rurach i nie tylko . Wszystkie nasze kamery endoskopowe wyposażone są w wodoodporne głowice o klasie szczelności IP 68 . mamy tutaj także do dyspozycji mikrofon dzięki czemu podczas inspekcji możemy na bieżąco dodawać notatki głosowe. Wszystkie nasze urządzenia wyposażone są w akumulator co ułatwia prace w miejscach gdzie nie ma dostępu do sieci zasilania . Oświetlacze LED zastosowane w naszych kamerach inspekcyjnych pozwolą na pracę nawet w bardzo ciemnych miejscach. Standardowa kamera inspekcyjna ISP-B40M wyposażona jest w głowicę o średnicy 23 mm . Na wszystkie nasze kamery inspekcyjne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.
isp b G
ISP- B 40 M (KABEL 40 M)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość kabla: 40 m
Kąt widzenia kamery: 120°
Rodzaj głowicy: 23 mm
Czas pracy baterii: 6 godz.
Licznik metrów: Tak
Notatki głosowe: Tak

SPRAWDŹ CENĘ

Kamera inspekcyjna ISP-B40R M to standardowy model w naszej ofercie cieszący się największą popularnością . Kamera ta jest lżejsza od swojej poprzedniej wersji o blisko 3 kg a dodatkowo ma dłuższy o 10 metrów kabel. W kamerze inspekcyjnej ISP-B40R M zastosowany został 7 calowy monitor, wbudowany licznik metrów który umożliwia wyświetlanie na monitorze na którym metrze znajduje się aktualnie głowica kamery oraz regulowane oświetlacze LED. W zestawie znajdują się prowadnice o średnicach 40 mm , 80 mm oraz karta SD o pojemności 8GB

ISP-B 40R BK (KABEL 40 M)
Rozdzielczość kamery: D1 – 720 x 576
Długość kabla: 40 m
Kąt widzenia kamery: 120°
Rodzaj głowicy: 23 mm
Czas pracy baterii: 6 godz.
Licznik metrów: Tak
Notatki głosowe: Tak

SPRAWDŹ CENĘ

Kamera do inspekcji kanałów ISP-B 40R BK to kolejne urządzenia cieszące się sporą popularnością wśród naszych klientów. Mniejszy rozmiar bębna w stosunku do poprzedniej wersji (seria Y w żółtej walizce) spowodował, że zastosowano mniejszą i lżejszą walizkę. W zestawie znajduje się karta SD o pojemności 8 GB , oraz prowadnice do głowicy o średnicach 40mm, 80 mm. Walizka która znajduje się w zestawie umożliwią bezpieczny transport kamery.

EnglishPolishGermanCzechRussianSlovakUkrainianChinese (Simplified)